Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

Zapraszam do subskrypcji moich filmów na you tube:-)

Coaching przez Skype

Wiem, że nie każdy ma czas obejrzeć wszystkie moje filmy i posty na blogu. Dostaję jednak dużo wiadomości od osób, którym się to udało, które dziękują mi za pomoc w zmianie nawyków żywieniowych, utracie wagi, za pomoc we wprowadzaniu zmian i pokazaniu gdzie mogą jeszcze poprawić swój sposób odżywiania. Jest to dla mnie ogromnie miłe i bardzo cenne. Nigdy nie przypuszczałam nawet, że tak wielu osobom pomogę poprzez ten blog.

Od ponad trzech lat z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzę blog i kanał na YouTube o zdrowym odżywianiu. Staram się pomagać i zachęcać ludzi do jedzenia zdrowo i pysznie. Aby jeść zdrowo nie musisz wcale spędzać wielu godzin w kuchni na przygotowywaniu posiłków, nie musisz się głodzić i liczyć kalorii. Nie musisz też spędzać - jeśli nie chcesz:-) - połowy życia na siłowni:-)

Od kilku lat studiuję temat zdrowego odżywiania i przeczytałam w tym czasie dziesiątki książek. Zrozumiałam i przekonałam się na własnym ciele, że to działa, naprawdę DZIAŁA! :-) Wszystko co trzeba zrobić to zmienić pewne nawyki żywieniowe, z których często nie zdajemy sobie sprawy myśląc, że jemy zdrowo i dobrze.
 
Nie wszystkim wystarczają moje filmiki i porady. Część z Was potrzebuje indywidualnego podejścia, dopasowania sposobu odżywiania do własnego stylu życia i upodobań. Wiele osób nie ma czasu na oglądanie You Tube czy czytanie blogów.
 
Potrzebujesz motywację? Nie wiesz jak jeść, żeby poczuć się lepiej, zdrowiej, piękniej?  Chcesz się przekonać, że po 3 tygodniach będziesz mieć więcej energii, zadowolenia, chęci do zdrowego odżywiania i dbania o swoją wewnętrzną higienę? Chcesz schudnąć? Chcesz poprawić jakość własnego życia?

Pamiętaj, że zdrowe odżywianie to nie tylko dobre jedzenie, utrata wagi i lepsze samopoczucie. To o wiele, wiele więcej... To również rozwój świadomości, większa energia życiowa, to poczucie, że wszystko w Twoim życiu zależy tylko od Ciebie!
Najlepiej przekonaj się sam.
 
Zapraszam na indywidualną sesję przez Skype

sesja 1-godzinna $55

3-tygodniowa sesja - 3x 1-1.5 godziny na skype + stały koktakt e-mail w tym okresie, a także pomoc w ustaleniu jadłospisu i motywacja $150

Kontakt na e-mail: coaching@kierunekzdrowie.com