Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

Oczyszczanie organizmu

Żyjemy w bardzo niebezpiecznych czasach, coraz trudniej jest zachować zdrowie, radość i poczucie bezpieczeństwa. Wielu ludzi cierpi na depresję, czuje się zagrożonych, nie potrafi się odnaleźć w życiu. Musimy włożyć naprawdę dużo wysiłku, aby odnaleźć szczęście i zdrowie. Nie wystarczy już tylko zdrowo jeść - choć i to nie jest takie łatwe. Z każdej strony narażeni jesteśmy na substancje, które niszczą nasze zdrowie i obniżają nasz system odpornościowy.

Toksyny docierają do nas z powietrza, wody, z pożywienia, a także z ogromnej ilości kosmetyków, które przez skórę dostają się do naszego organizmu.
Czy w obecnych czasach oczyszczanie organizmu to przesada czy konieczność? Uważam, że przesadą i lekkomyślnością jest nie oczyszczanie się, nawet prowadząc zdrowy tryb życia, ćwicząc i jedząc ekologicznie.
Ze względu na duże zainteresowanie tematem i rosnącą świadomością wśród ludzi, zrobiłam specjalnie dla Was tę stronę, zbierając wszystkie moje filmy o oczyszczaniu w jednym miejscu, żeby łatwiej Wam było odnaleźć się w tym temacie:-)

Zrobiłam też filmik, w którym staram się podsumować najważniejsze sprawy i odpowiedzieć na najczęściej powtarzające się pytania o oczyszczanie organizmu.

 W kolejnych filmach możecie zobaczyć moje wcześniejsze wypowiedzi, a także relacje z niektórych oczyszczań na kanale "kierunek zdrowie".  Zapraszam serdecznie!Oczyszczanie organizmu z toksyn - konieczność czy przesada?

 
3-dniowe oczyszczanie na zielonych sokach:
 
 
Co jeść po oczyszczaniu, żeby nie przytyć i czuć się dobrze?
 
 
Relacja z 3-dniowego oczyszczania na warzywach:
 
 
Miesiąc na surowo:
 
 
Obżarstwo, przejedzenie, co robić? :-)

 
3-dniowe oczyszczanie M. Tombaka ze związków radioaktywnych i toksycznych:
 
 
Oczyszczanie warzyw i owoców z pestycydów:
 
 
Oczyszczanie jelita grubego - lewatywy:
 
 
Oddychanie przeponą:
 
 
Szczotkowanie ciała na sucho:
 
 
Jest też kilka filmów z głodówki:
 
 
12 najbardziej zanieczyszczonych warzyw i owoców:
 
 
Dlaczego powinniśmy pić rano wodę z cytryną?
 
 
Ssanie oleju: