Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

Współpraca

Drodzy Państwo,
nie jestem zainteresowana współpracą na zasadzie wymiany barterowej czy pisania postów na blogu. Mogę współpracować tylko z markami, które promują ZDROWE produkty, bez chemii i konserwantów, sprzęty kuchenne czy inne artykuły lub usługi ściśle związane ze zdrowiem i naturą. Jeżeli jesteście zainteresowani tego typu współpracą, organizowaniem konkursów czy zamieszczeniem swojego banneru na moim blogu, proszę o kontakt mailowy:
reklama@kierunekzdrowie.com

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam, Sylwia

1 komentarz:

  1. Brakuje mi tu jeszcze suplementów diety, np. firmy Colway. Chociaż masz tu tyle zdrowych przepisów, że może to być zbędnym dodatkiem. Pozdrawiam Artur

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, porady i miłe słowa- czytam je z wielką radością:-) Więc piszcie, piszcie, piszcie...:-)))

Mój blog nie jest jednak tablicą ogłoszeń, więc proszę nie wrzucać linków do swoich stron i biznesów, bo będą one usuwane. Dziękuję.