Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

Warsztaty

Kochani, mieszkam w okolicach Chicago i od dwóch lat - co jakiś czas :-) - prowadzę  warsztaty zdrowego odżywiania. Jest to kilku godzinne spotkanie ze mną - w kuchni:-), gdzie wspólnie gotujemy, potem jemy i  rozmawiamy o zdrowym gotowaniu i sposobie życia. Każdy uczestnik warsztatów dostaje jakiś zdrowy upominek i wszystkie przepisy, z których korzystaliśmy na warsztatach. Tematy warsztatów są różne: 
* ogólne wprowadzenie do zdrowego odżywiania, 
* jak wzmocnić odporność organizmu 
* zdrowe słodycze

W planach są również warsztaty *o naturalnych sposobach oczyszczania organizmu - ale to planuję na wiosnę:-) 

Warsztaty organizuję co jakiś czas i informuję o nich przede wszystkim na Facebook'u. W każdej grupie jest nie więcej niż 6 osób - to pozwala nam na swobodne rozmowy w ciągu tych kilku godzin, daje mi możliwość odpowiedzenia na Wasze pytania i pozwala stworzyć miłą i kameralną atmosferę

Jeżeli masz grupę znajomych między 4 - 6 osób - mogę zorganizować takie warsztaty specjalnie na Twoje życzenie. Może jest to ciekawy pomysł na zorganizowanie komuś bliskiemu zdrowych urodzin? Nie wiem, pewnie będziecie mieć jakieś ciekawe pomysły:-)))

W sprawie uczestnictwa w moich warsztatach piszcie proszę maila: warsztaty@kierunekzdrowie.com

Kilka zdjęć z warsztatów, na których świetnie się bawiliśmy i smacznie jedliśmy:-)2 komentarze:

  1. Sylwio. Zakupiłam w zeszłym roku twoja książkę. Z przepisami ketogenicznymi. Nie wydrukowałam jej, a teraz już nie mogę. Proszę o możliwość otwarcia książki. Pozdrawiam, Anna Gajowniczek

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kochana napisz do mnie koniecznie maila - shop@vivoplanet.com , przesle Ci ebooka ponownie, musze tylko miec numer Twojego zamowienia.

      Usuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, porady i miłe słowa- czytam je z wielką radością:-) Więc piszcie, piszcie, piszcie...:-)))

Mój blog nie jest jednak tablicą ogłoszeń, więc proszę nie wrzucać linków do swoich stron i biznesów, bo będą one usuwane. Dziękuję.