Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Post warzywno-owocowy dr Ewy Dąbrowskiej

Post dr Ewy Dąbrowskiej wspominałam już w kilku moich filmach. Jak wiecie, jestem wielką zwolenniczką oczyszczania organizmu sposobami naturalnymi, które niezwykle skutecznie wspomagają procesy leczenia i samo uzdrawiania. Wielu z Was polecałam książki dr Dąbrowskiej, post warzywno-owocowy i wyjazd do Gołubia, dokąd od lat jeździ mój tata.
W tym roku sama chciałam się przekonać jak wygląda taki pobyt, porozmawiać z ludźmi, którzy tam przyjeżdżają (często od kilkunastu lat) i przede wszystkim poznać osobiście dr Dąbrowską. Chciałam też podzielić się z Wami moimi odczuciami i wrażeniami po tygodniowym pobycie w Gołubiu, w ośrodku Waldtour - Revita.
Jeśli macie ochotę, zapraszam serdecznie do oglądania:


Specjalnie dla Was, udało mi się porozmawiać z cudownymi ludźmi, których tam poznałam. Na temat postu i pobytu w ośrodku Waldtour - Revita rozmawiałam z Izą i Marcinem: