Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

Zapraszam do subskrypcji moich filmów na you tube:-)

wtorek, 28 marca 2017

Jak zacząć się zdrowo odżywiać?

Jak zacząć się zdrowo odżywiać, co jest najważniejsze? Często na początku tej drogi nie wiemy na czym się skupić - czy wyrzucić wszystkie niezdrowe produkty z domu, czy zmuszać się do jedzenia sałat i warzyw, których nie lubimy? Gdy chcemy zmienić nawyki żywieniowe, poprawić stan swojego zdrowia, schudnąć i po prostu lepiej się poczuć nie róbmy tego na zasadzie rewolucji. Wprowadzajmy zmiany powoli i na stałe - to moje podejście, sprawdzone:-) W kolejnych rozmowach na antenie radia polski.fm spróbujemy wprowadzać te wszystkie zmiany krok po kroku. Zachęcam Was wszystkich do tego gorąco:-)

4 komentarze:

 1. Świetna audycja, zauważyłam że poruszała Pani kwestie które zazwyczaj są pomijane przez "większych" znawców tematu. Takich wypowiedzi mogłabym słuchać w radio zamiast tych pseudo-mądrości. Zastanawia mnie dlaczego te audycje się skończyły, to mogła być bardzo ciekawa seria, którą na pewno wiele kobiet puszczałoby sobie dla umilenia czasu, a jak wiadomo zawsze coś w głowie zostanie z przekazanej wiedzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie tak to ma działać po woli do przodu taka nauka jest kaizen która uczy nas samodoskonalenia się w krokach robiąć po woli jeden krok. Tak się powinno też zaczynać dietę. Na początku najbardziej proste nawyki jak picie wody zamiast napojów a później przechodzenie w coraz trudniejsze rzeczy jak już opanujemy te poprzednie kroki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny artykuł, bo znowu dowiedziałem się czegoś nowego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto było tutaj wejść i poczytać

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, porady i miłe słowa- czytam je z wielką radością:-) Więc piszcie, piszcie, piszcie...:-)))

Jeśli potrzebujesz motywację, pomoc w schudnięciu czy zmianie nawyków żywieniowych, prowadzę również indywidualny coaching. Zajrzyj tutaj: http://www.kierunekzdrowie.com/p/coaching.html