Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

wtorek, 28 marca 2017

Jak zacząć się zdrowo odżywiać?

Jak zacząć się zdrowo odżywiać, co jest najważniejsze? Często na początku tej drogi nie wiemy na czym się skupić - czy wyrzucić wszystkie niezdrowe produkty z domu, czy zmuszać się do jedzenia sałat i warzyw, których nie lubimy? Gdy chcemy zmienić nawyki żywieniowe, poprawić stan swojego zdrowia, schudnąć i po prostu lepiej się poczuć nie róbmy tego na zasadzie rewolucji. Wprowadzajmy zmiany powoli i na stałe - to moje podejście, sprawdzone:-) W kolejnych rozmowach na antenie radia polski.fm spróbujemy wprowadzać te wszystkie zmiany krok po kroku. Zachęcam Was wszystkich do tego gorąco:-)

5 komentarzy:

 1. Świetna audycja, zauważyłam że poruszała Pani kwestie które zazwyczaj są pomijane przez "większych" znawców tematu. Takich wypowiedzi mogłabym słuchać w radio zamiast tych pseudo-mądrości. Zastanawia mnie dlaczego te audycje się skończyły, to mogła być bardzo ciekawa seria, którą na pewno wiele kobiet puszczałoby sobie dla umilenia czasu, a jak wiadomo zawsze coś w głowie zostanie z przekazanej wiedzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie tak to ma działać po woli do przodu taka nauka jest kaizen która uczy nas samodoskonalenia się w krokach robiąć po woli jeden krok. Tak się powinno też zaczynać dietę. Na początku najbardziej proste nawyki jak picie wody zamiast napojów a później przechodzenie w coraz trudniejsze rzeczy jak już opanujemy te poprzednie kroki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny artykuł, bo znowu dowiedziałem się czegoś nowego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto było tutaj wejść i poczytać

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie tu u Ciebie! blog warty polecenia :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, porady i miłe słowa- czytam je z wielką radością:-) Więc piszcie, piszcie, piszcie...:-)))

Mój blog nie jest jednak tablicą ogłoszeń, więc proszę nie wrzucać linków do swoich stron i biznesów, bo będą one usuwane. Dziękuję.