Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

poniedziałek, 19 lutego 2018

Wspólne oczyszczanie organizmu - wiosna 2018 - zapraszam!
Z wielką radością zapraszam Cię do udziału we wspólnym oczyszczaniu organizmu!


Przygotowałam 6-dniowy program oczyszczający, który pozwoli Ci:

  • zacząć się zdrowo odżywiać po jego zakończeniu (jeśli jeszcze tego nie robisz:-)))
  • pokaże Ci jak łatwo można przygotowywać zdrowe i pyszne posiłki
  • pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów, jeśli masz taką potrzebę:-)
  • dostarczy organizmowi potężną dawkę witamin, minerałów i enzymów
  • pozwoli Twojemu organizmowi odpocząć od trawienia
  • pomoże Ci przygotować się do zmiany odżywiania z zimowego na wiosenne:-)

Program jest podzielony na dwie części:
  • 3 dni na warzywach (z dodatkiem owoców:-)
  • 3 dni na płynach

Przez pierwsze 3 dni będziemy jeść potrawy warzywne - surowe, gotowane lub pieczone - każdy będzie mógł wybrać spośród większej ilości przepisów takie, które najbardziej lubi.

Przez kolejne 3 dni będziemy pić soki, wywary z warzyw, herbatki ziołowe i jeśli ktoś będzie chciał zakwas z buraków.


Obejrzyj filmik:

Dlaczego jest to program wyjątkowy? :-)


Będziemy w czasie tego postu razem, w grupie osób, które doświadczają tego samego, mają takie same lub podobne  obawy, trudności i wątpliwości, przeżywają gorsze chwile i mają podobne oznaki oczyszczania. W zamkniętej grupie na Facebook'u będziemy tylko my, uczestnicy programu. Będziemy się  wzajemnie wspierać i motywować - to potężna siła, dzięki której ten czas minie  nam wielokrotnie szybciej:-)

Dostaniesz ode mnie wszystkie przepisy, na bieżąco będę podrzucać różne ciekawe informacje, będę Cię również motywować "na żywo" przez transmisje video.


Mam też dla Ciebie dwie NIESPODZIANKI♥  - Goście specjalni:-) 

W czasie naszego postu odwiedzą nas i przeprowadzą transmisje na żywo dwie wspaniałe kobiety, które podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu - mam nadzieję - czas postu  i Twoje późniejsze działania będę o wiele bardziej świadome, dostaniesz ogromną dawkę motywacji, wsparcia i przede wszystkim wiedzy jak sobie radzić w czasie i po takich postach.

Ewelina Stępnicka - jest psychologiem, prowadzi szkolenia, kursy i warsztaty, pomaga wielu ludziom w odnalezieniu sensu i siły do życia. Pomaga odkrywać jak żyć, by być szczęśliwym i spełnionym. Ewelina od lat zdrowo się odżywia i jest bardzo świadoma wpływu jaki ma jedzenie nie tylko na nasze zdrowie, ale także na samopoczucie i psychikę.  Jest autorką bloga Ocean Świadomości (wejdź i zobacz), a także kanału na You Tube (tutaj). Ewelina podpowie nam jak sobie radzić w czasie postów i po nich, jak w mądry sposób z nich wychodzić i trwać w zdrowym odżywianiu:-)

Daria Gańczarska - ciepła, cudowna i pełna pozytywnych wibracji właścicielka kanału Food and Fitness (zajrzyj tu:-)  - jest nie tylko pasjonatką zdrowego odżywiania, ale również dyplomowanym dietetykiem. Daria wie doskonale jak ważna dla naszego zdrowia jest aktywność fizyczna, dlatego jest także trenerem personalnym. W czasie transmisji na żywo z Darią dowiesz się czy i jak ćwiczyć w czasie postów - czy obawy przed utratą masy mięśniowej w tym czasie są słuszne.


Pierwszy post, początek dłuższego czy kontynuacja?


Jeśli jest to dla Ciebie pierwszy post - te 6 dni wystarczy byś pokochał (-a) zdrowe odżywianie, poznał(-a) lepiej swój organizm i uwierzył (-a), że możesz osiągać cele o których marzysz.  I może zaskoczy Cię fakt, że poszczenie nie jest takie trudne, a samopoczucie potem niezwykłe:-) I jestem prawie pewna, że jesienią będziesz gotowy (-a) na kolejny post:-)))

Jeśli planujesz dłuższy post lub głodówkę na wodzie - będzie to wspaniały start i rozpoczęcie dłuższego poszczenia - na wodzie, sokach czy warzywach. Po tych kilku dniach Twój organizm będzie już w fazie odżywiania wewnętrznego i z łatwością przejdziesz do kolejnego etapu, naładowany (-a) dodatkowo niezwykłą energią i motywacją, by bez problemu dokończyć planowany post.

Jeśli jesteś już w trakcie dłuższego postu - szczególnie postu na warzywach czyli postu Daniela i brakuje Ci MOTYWACJI, energii czy pomysłów na posiłki, koniecznie dołącz do nas - dzięki temu łatwiej dotrwasz do końca planowanego postu. 

Jeśli planujesz zrobić program Colo Vada (Go Detox) - ten post będzie dla Ciebie bardzo dobrym przygotowaniem i rozpoczęciem tego programu - będziesz tylko musiał (-a) ograniczyć spożywanie niektórych produktów z podanych przeze mnie przepisów (warzywa, które zawierają więcej cukru i owoce). 

Koszt i formy płatności


Koszt programu to $50. Płatności możesz dokonać w walucie kraju, w którym mieszkasz - płacąc Paypalem lub kartą kredytową. Jeśli nie wiesz czym jest Paypal - możesz dowiedzieć się więcej tutaj. To moim zdaniem jedna z bezpieczniejszych form płatności internetowych, z której korzystam od lat regularnie. Zapłacić za program  możesz tutaj

Kiedy zaczynamy?


To jak, dołączysz? To niesamowita okazja, by już dłużej nie zwlekać, nie odkładać tego na później - zaczynamy 10 marca! Zdążysz się przygotować psychicznie, zrobić zakupy i wszystko zaplanować:-) 
Kilka dni przed rozpoczęciem dostaniesz wszystkie przepisy, dołączę Cię do naszej grupy i startujemy:-) Spędzimy razem pewnie około dwóch tygodni - po zakończonym programie jeszcze przez kilka dni będę pilnować, by każdy wychodził z postu prawidłowo!!! :-)

Post zakończymy po 6 dniach odpowiednim, mądrym wychodzeniem i powrotem do "normalnego", zdrowego jedzenia:-) tak, żebyś przed Świętami mógł (mogła) jeść wszystkie składniki zdrowej diety bez szkody dla organizmu, bez efektu jojo i powrotu wagi, jeśli Twoim celem było schudnięcie.


Nie możesz w tym terminie? Nie masz Facebook'a?


Jeśli nie odpowiada Ci termin oczyszczania i chcesz zacząć później - nie ma problemu. Wyślę Ci wszystkie potrzebne informacje i przepisy, dołączę do naszej grupy i będę również wspierać w trudniejszych momentach:-)
Jeśli nie masz konta na Facebook'u - zachęcam Cię, żeby je założyć choćby tylko na czas naszego oczyszczania - nie musi być na Twoje imię i nazwisko. Wiem z doświadczenia, że obecność w takiej  zamkniętej grupie bardzo pomaga, motywuje i dodaje energii. Jeśli jednak nadal nie chcesz tego konta, nie ma problemu, mogę wysłać Ci wszystkie informacje i przepisy w inny sposób:-)

Zastanawiasz się jeszcze? :-)


Nie zastanawiaj się dłużej tylko zacznij działać. Niech będzie to pierwszy krok w stronę zdrowego odżywiania lub po prostu powrót do formy po zimie. To najlepszy okres w roku na takie zmiany, nie przegap go:-)

Raźniej w grupie!


Na czas naszego postu stworzymy zamkniętą grupę, gdzie każdy bez obaw będzie mógł się dzielić swoimi odczuciami, posiłkami, zadawać pytania czy wspierać innych. Z mojego doświadczenia z poprzedniego oczyszczania wiem, że to dla wielu z Was ważne i niezwykle pomocne.

Jeszcze łatwiej będzie Ci przez to przejść jeśli zachęcisz do tego postu swoich najbliższych, przyjaciół, znajomych, współpracowników - każdego, komu mogłoby się to przydać. Spróbuj, będzie Ci raźniej i milej. Prześlij informacje do wszystkich, którzy Twoim zdaniem mogą z tego postu skorzystać. 

WAŻNE...

Jeśli cierpisz na jakąś chorobę - w wielu przypadkach posty są bardzo pomocne, działają wręcz uzdrawiająco - przykładów na to znajdziesz w sieci tysiące. Jeśli jednak cierpisz na jakąś poważną chorobę i masz wątpliwości czy możesz przystąpić do takiego postu - skonsultuj się z lekarzem. Robisz to oczyszczanie na własną odpowiedzialność.

Program możesz zakupić TUTAJ


Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego programu napisz do mnie:
sylwia@kierunekzdrowie.com