Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

czwartek, 15 kwietnia 2021

3 TOP produkty diety długowieczności! 🫒🍠🥥

 
2 komentarze:

  1. Czy staracie sie zdrowo odżywiać oraz regularnie korzystać ze siłowni? W jaki sposób dbacie o swoje zdrowie? Zainteresowanym mogę polecić siłownie zewnętrzne , które są świetnym sposobem na dbanie o zdrowie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy temat – sam jestem zwolennikiem dbałości o organizm, ale nigdy nie myślę o tym w kontekście wspomnianej długowieczności. I co więcej, jestem zwolennikiem teorii, że to co jemy ma de facto mniejszy wpływ na nasze zdrowie, aniżeli to – jak żyjemy (aktywność, styl życia, rytm dobowy).

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, porady i miłe słowa- czytam je z wielką radością:-) Więc piszcie, piszcie, piszcie...:-)))

Mój blog nie jest jednak tablicą ogłoszeń, więc proszę nie wrzucać linków do swoich stron i biznesów, bo będą one usuwane. Dziękuję.