Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

czwartek, 4 lutego 2016

Warsztaty zdrowego odżywiania!


Kochani, długo się za to zabierałam, obiecywałam... i wreszcie się udało:-)  Mam już datę i plan warsztatów zdrowego odżywiania! Jeśli mieszkasz w Chicago i okolicach, chcesz dowiedzieć się więcej o zdrowym przygotowaniu posiłków, nauczyć się kilku moich, zdrowych potraw, dobrze zjeść (w miłym, mam nadzieję:-))), towarzystwie), zarezerwuj sobie czas 29 lutego i daj mi znać jak najszybciej. Zgłoszenia przyjmuję na e-mail: sylwia@kierunekzdrowie.com
Pomyśl też o swoich znajomych i rodzinie - komu przydałyby się takie warsztaty?
 
 
 

8 komentarzy:

 1. Świetny pomysł.:) oby wypalił i przyciągną ludzi.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale, żałuję, że nie mieszkam w Chicago :-( Czy będą gdzieś dostępne przepisy przygotowywanych na warsztatach potraw?

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że zdrowe żywienie staje się coraz bardziej popularne :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Warsztaty zapowiadają się super, ale niestety za daleko:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sprawa takie warsztaty. Jak tylko uda mi się znaleźć wtedy czas na pewno się zjawię :) Swoją drogą również podoba mi się, że ludzie coraz częściej sięgają po zdrową żywność :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, że coraz więcej jest takich inicjatyw. :-) Wyjdzie nam to na lepsze:-)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, porady i miłe słowa- czytam je z wielką radością:-) Więc piszcie, piszcie, piszcie...:-)))

Mój blog nie jest jednak tablicą ogłoszeń, więc proszę nie wrzucać linków do swoich stron i biznesów, bo będą one usuwane. Dziękuję.