Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

czwartek, 10 października 2019

Dieta ketogeiczna - nie możesz schudnąć, ile węglowodanów?

Kochani, po 9 już miesiącach na diecie ketogenicznej mogę z całą pewnością stwierdzić, że tego właśnie mi brakowało:-) Brakowało mi przede wszystkim tłuszczu, którego mój organizm tak rozpaczliwie potrzebował. O moich doświadczeniach na diecie keto opowiadam na moim kanale na YT, tutaj wrzucam przeważnie przepisy. Chcę się jednak podzielić moimi doświadczeniami w tym temacie, więc zainteresowanym wrzucam filmiki również tutaj do obejrzenia. 


5 komentarzy:

 1. Przydatne informacje i wskazówki. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno obejrzę te filmiki. Może się to przydać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podstawą zdrowego stylu życia jest odpowiednia dieta i aktywność fizyczna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mówi się o dziennym zapotrzebowaniu na makroskładniki. Rozumiem, że jeżeli zjemy już w czasie pierwszego posiłku wszystkie dozwolone w tym dniu węgle, to już w dalszych posiłkach nie wolno jeść ich więcej. Ale czy nie wyrzuci nas z ketozy po takim posiłku? I czy na adaptacji coś takiego jest (teoretycznie) dozwolone? I co z osobami, które raczej nie praktykują IF i te posiłki rozkładają się praktycznie na cały dzień, czy w takim wypadku taki rozkład nieproporcjonalny węgli o czymś może zaważyć? Pozdrawiam cieplutko. Sylwia G.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, porady i miłe słowa- czytam je z wielką radością:-) Więc piszcie, piszcie, piszcie...:-)))

Mój blog nie jest jednak tablicą ogłoszeń, więc proszę nie wrzucać linków do swoich stron i biznesów, bo będą one usuwane. Dziękuję.