Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

piątek, 19 maja 2017

Dieta antypasożytnicza i suplementy - pasożyty, candida, oczyszczanie

Często pytacie mnie o dietę antypasożytniczą, o suplementy jakie brałam w czasie oczyszczania, co dokładnie jadłam - w tym filmie staram się odpowiedzieć na większość z tych pytań.Więcej na ten temat napisałam tutaj.

http://www.kierunekzdrowie.com/p/jeslichcesz-byc-zdrowy-musisz-sam-o-to.html

Link do sklepu Coral Club - zapisz się.


Jeśli chcecie zrobić ze mną wspólne oczyszczanie Colo Vada jesienią - przygotujcie się już teraz i w czasie wakacji. Zaczynamy od picia wody - super, jeśli będziecie już pić Coral Mine i przestrzegać diety i zrobicie sobie takie 2-3 tygodniowe oczyszczanie suplementami, które ja też brałam przez 3 tygodnie. To naprawdę super działa! Można uregulować pracę układu trawiennego, wypróżnianie (a z tym wiele osób ma naprawdę problem) - dzięki takiej kuracji chce się zdrowo jeść, a latem warto z tego skorzystać, bo do wyboru jest tak wiele cudownych i świeżych warzyw, ziół, zieleniny - to wspaniały czas, by przygotować organizm do "głębszego" oczyszczania jesienią, kiedy też stworzymy sobie specjalną, zamkniętą grupę na Facebook'u, gdzie będziemy się wspierać w czasie oczyszczania. Kto się decyduje poza mną? :-)))
https://pl.coral-club.com/shop/products/2220.html?REF_CODE=276903450881

https://cciworld.de/pl/market/product/151/?SECTION_ID=10&REF_CODE=276903450881