Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

poniedziałek, 1 maja 2017

#1 zielony sok na oczyszczenie organizmu i schudnięcie!

Jeden z najzdrowszych zielonych soków, dzięki któremu nie tylko możemy schudnąć, ale również oczyścić organizm z toksyn. Chodzi oczywiście o sok z selera - który ma tak wiele niesamowitych właściwości, że powinien być pity regularnie, może być w niewielkich ilościach, ale naprawdę regularnie:-)
---------------------------------------------------------------
Seler działa moczopędnie, obniża ciśnienie tętnicze krwi. Seler naciowy prawie nie ma kalorii (w 100g 5-7 kalorii), a jest w nim ponad 80 cennych dla naszego zdrowia składników! Zawiera sporo witaminy C (więcej niż cytrusy), witaminy z grupy B, witaminę E, PP, kwas foliowy, żelazo, wapń, magnez, potas, cynk i sporo fosforu. Jest polecany osobom cierpiącym na artretyzm i dnę moczanową. Jest najlepszym zielonym sokiem jeśli chcesz schudnąć, więc nie zapominaj, żeby był w Twojej diecie obecny na co dzień!
-----------------------------------------------------------------------------

Składniki:
  • kilka gałązek selera naciowego
  • cytryna
  • kwaśne jabłko
  • opcjonalnie jakieś zielone liścieŻyczę Wam dużo, dużo zdrowia!