Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

środa, 6 sierpnia 2014

Pyszna salsa z mango


Jeśli lubicie salsy, a nie jedliście jeszcze takiej z mango,  musicie wypróbować ten przepis :-) Na imprezę lub po prostu zdrową przekąskę, dla mnie idealna bez dodatków, ale jeśli chcecie coś pochrupać,  chrupki chlebek lub jakieś zdrowe chipsy czy krakersy też będą ok. Jeśli dbacie o łączenie pokarmów powinniście zrezygnować z wszelkich dodatków:-)
 
Podobną salsę można u nas  kupić w sklepach ze zdrową żywnością i jest ona bardzo popularna wśród moich znajomych. Jednak zrobiona w domu jest o wiele smaczniejsza:-)
 
Składniki:
  • 2 dojrzałe mango
  • 1 mała czerwona cebula
  • pół papryczki chili lub innej pikantnej
  • duży pęczek świeżej kolendry
Wszystko drobniutko kroimy, kolendrę siekamy, doprawiamy do smaku ziołami, ale nie jest to konieczne. Salsa jest pyszna bez żadnych dodatków.