Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Zielony sok odmładzający:-) z brzoskwiniami

Zielony sok wielu ludziom kojarzy się z obrzydlistwem:-) Sama tak myślałam jeszcze 10 lat temu:-))) Wszystko jest jednak kwestią nastawienia i przyzwyczajenia. Jeśli damy sobie szansę, możemy zmienić nasz smak i delektować się pokarmami, których wcześniej byśmy nie tknęli. Moja 8-letnia córeczka po pierwszym łyku stwierdziła, że sok jest smaczny - i wypiła w kilkanaście sekund całą szklankę. To chyba dowód, że można? :-)

Składniki:

  • główka sałaty, zielone liście, gałązki selera naciowego, natka pietruszki - co mamy i chcemy dodać, byle było zielone i świeże:-)
  • 2 brzoskwinie
  • 1 średni burak
  • 1 jabłko
Jeśli nie macie wyciskarki do soków proponuję zrobić najpierw  sok sokowirówką z zieleniny, buraka i jabłka, a następnie powstały sok blenderem połączyć z brzoskwiniami.

Gdy zaczniecie pić zielone soki regularnie, z pewnością zauważycie wiele zmian w swoim wyglądzie, a także samopoczuciu, czego serdecznie Wam życzę:-) Na zdrowie! ☼


 
Zapraszam również na filmik.
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=wwnMQOp1-Ro