Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

piątek, 15 sierpnia 2014

Zdrowe odżywianie na wakacjach - Floryda 2014

Nie wiem czy Wy macie podobny problem, ale przed wakacjami zawsze się zastanawiam co będziemy jeść:-) Kiedyś pizza i frytki wystarczyły, dziś nie dałabym rady tak się odżywiać przez kilka dni od rana do wieczora. Niestety wielu ludzi nadal tak robi...


 
Na trasie z Chicago na Florydę możemy się zatrzymać na hamburgera lub frytki, a ponieważ 17 godzinna podróż - w naszym przypadku - z dwójką dzieci, jest długa i męcząca, chce się w takiej trasie naprawdę jeść - choćby dla zabicia czasu:-)
Na Florydzie, w Panama City Beach, gdzie spędziliśmy tydzień, nie było niestety lepiej. Fast Food's, gofry, chińskie i japońskie smażalnie  - a gdzieś przecież trzeba jeść:-)
Były też moje urodziny - 37 - jakby ktoś pytał:-) i udaliśmy się tego dnia do jedynej znanej nam z Chicago restauracji - Olive Garden. Przynajmniej tam można zjeść wegetariańsko, choć nie powiem, że całkiem zdrowo:-)Jeśli chcecie zobaczyć jak sobie radziliśmy, zapraszam na filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=yCTIh8AdNJc&list=UUKno3LMkrQLdbXgIU7cKo1A