Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

niedziela, 2 listopada 2014

Lewatywy, oczyszczanie jelita grubego

Kochani, jak wielu z Was już wie, musiałam nagle przylecieć do Polski. Stąd ta chwilowa cisza na blogu i kanale. Tuż przed wylotem zmontowałam dla Was filmik, o który tak wiele osób prosiło - lewatywy, oczyszczanie jelita grubego - co o tym myślę. 
Na razie zapraszam do obejrzenia filmiku, a już niedługo przygotuję specjalną podstronę z opisem całej 10-dniowej głodówki, gdzie umieszczę również ten filmik. Tymczasem pozdrawiam i przepraszam za opóźnienie w odpowiadaniu na komentarze, ale spędzam całe dni w szpitalu. Pozdrawiam wszystkich moich czytelników i widzów gorąco:-)