Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

sobota, 4 stycznia 2014

Aloes - właściwości, zastosowanie i sok z aloesem

Czy wiecie, że aloes składa się w 96% z wody? Pozostałe 4% to ponad 270 substancji, które mają niesamowite właściwości dla naszego organizmu. 
Aloes to prawdziwa skarbnica witamin i minerałów - znajdują się w nim witaminy C, A, B1, B2, B3, nawet śladowe ilości witaminy B12 (co jest ewenementem w świecie roślin), a także beta-karoten, żelazo, wapń, fosfor, magnez, potas, sód, cynk i wiele, wiele innych:-) Aloes zawiera aż 9 z 10 potrzebnych nam aminokwasów ( najłatwiej przyswajalne białka) i to jest również rzadkością.

Jak ja stosuję i jak piję w sokach miąższ aloesu, opowiem Wam w filmiku, na który zainteresowanych serdecznie zapraszam:-) Zapraszam na filmik: