Powitanie

Witaj na moim blogu☼ Skoro już tu jesteś, pewnie interesujesz się zdrowym odżywianiem. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i wiedzą. Nie znajdziesz tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i lepszych pomysłów na zdrowe życie ☼ Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów oraz oglądania filmów. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas:-) Ściskam Cię serdecznie, Sylwia

Zapraszam do subskrypcji moich filmów na you tube:-)

poniedziałek, 11 lutego 2013

Burak z kozim serem

Połączenie buraka z kozim serem widziałam gdzieś na blogu pani Magdy Gessler i od razu wiedziałam, że to musi być pyszne:-)
Wymyśliłam więc dzisiaj taką sałatkę i naprawdę się nie zawiodłam:-)
 
 
 
Na liściach sałaty ułożyłam pokrojoną paprykę i czerwoną cebulę. Skropiłam to cytryną i oliwą z oliwek, dodałam trochę soli i pieprzu.
Wcześniej przygotowałam buraka na parze, pokrojonego w talarki. Ułożyłam go na przyprawionej sałacie gdy jeszcze był ciepły.
Na każdy plasterek buraka położyłam kawałek koziego serka i orzecha pecan do dekoracji. Sałatka wyszła naprawdę królewska!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, porady i miłe słowa- czytam je z wielką radością:-) Więc piszcie, piszcie, piszcie...:-)))

Jeśli potrzebujesz motywację, pomoc w schudnięciu czy zmianie nawyków żywieniowych, prowadzę również indywidualny coaching. Zajrzyj tutaj: http://www.kierunekzdrowie.com/p/coaching.html